22.01.2015

Friends will be friends

Zauważyłam, że zrobiłam się ostatnio wyjątkowo płaczliwa, coraz więcej rzeczy mnie wzrusza. Czy to objaw starzenia czy zmamowienia? Zanim zaczęłam pisać ten post zdążyłam popłakać się dwa razy...


Ale do rzeczy, będzie o przyjaciołach. Nie raz przekonaliśmy się z Q, że mamy cudownych przyjaciół, na których zawsze możemy liczyć. Podczas organizowania naszego ślubu i imprezki weselnej okazało się, że mamy ich chyba znacznie więcej niż się spodziewaliśmy. Udało się zebrać dwie grupy: męską- budowlano- techniczną i żeńską- kulinarno-dekoracyjną, które właściwie zorganizowały nam całe weselne garden party. Była prawdziwa scena, zespół, wielkie namioty, oświetlenie, wykładzina, stoły, ławki, było dużo jedzenia, był tort, był bimber, ktoś znajomy mnie malował, ktoś znajomy uczesał, ktoś znajomy zawiózł pod kościół i do urzędu, była super zabawa i niezapomniane wspomnienia! Razem z Q jeszcze długo rozpamiętywaliśmy jak to dobrze, że otaczają nas tacy ludzie, wyjątkowi ludzie, przyjaciele.


Kiedy okazało się, że jestem w ciąży i nie mogliśmy utrzymać tego dłużej w tajemnicy, nasi przyjaciele i znajomi- ci starzy, ale też i nowi znów stanęli na wysokości zadania. Dostaliśmy całą masę ubranek, gazet, czasopism, książeczek, kosmetyków, buteleczek, smoczków, większość od przyjaciół, niektóre od prawie obcych ludzi. Zastanawialiśmy się, czy nie wynika to z litości, że dwójka dzieci, że będzie nam ciężko itd. Teraz jednak już wiem, że po prostu otaczają nas wyjątkowi ludzie. 

Moje dziewczyny zorganizowały mi przecudny Baby Shower- tego mogłam się spodziewać. Były konkursy, prezenty i pyszne jedzenie- dokładnie tak jak lubię! Ale chłopaki na pępkowym przegięli chyba do sześcianu. Q wrócił w środku nocy i powiedział
-Ola, mamy najlepszych kumpli na świecie!
I zgadzam się z nim w stu procentach, Q przyniósł trzy paczki pieluch, ubranka, kosmetyki i dwie prześliczne kolorowe chusty do noszenia dziewczynek. 

Chyba nie potrafię nazwać tego co czułam wtedy podczas ślubu czy przyjęcia i teraz gdy widzę jak wspaniali ludzie nas otaczają. I wiem, że takich przyjaciół można nam zazdrościć!

3 komentarze: